נפילות ופציעות

נפילות ופציעות

נפילות ופציעות

תביעות בגין נפילות או פציעות במדרכה, בבית של השכן, באולם שמחות ועוד.

 

משרדינו עוסק מידי יום ביומו בטיפול בתיקי נזקי גוף שנגרמו כתוצאה מרשלנות של רשות ציבורית או פרטית, שגרמה ללקוחותינו לנזקי גוף.

משרדינו מטפל בתביעות נגד עיריות , תביעות נגד מפעילי בתי מלון, תביעות נגד אולמי שמחות, פארקי שעשועים, חנויות, אתרי נופש ועוד.

השכן נפל במדרגות הבנין המשותף בו הוא גר? ניתן להפעיל את פוליסת הביטוח שנרכשה ע"י וועד הבית של הבנין ובה כיסוי ביטוחי עבור פגיעות צד ג'.

תביעות אלו מוגשות נגד האחראי לנזק ונגד חברת הביטוח שלו, ולעיתים גם נגד המדינה או הרשות המקומית, כמי שהפרו את חובתם לפקח על תנאי הבטיחות במקום בו אירעה התאונה.

משרדינו טיפל במהלך השנים בתביעות נגד עיריות ובפרט נגד עיריית בני ברק ונגד עיריית ירושלים, בגין נזקים שאירעו ללקוחותינו במרחב הציבורי המצוי באחריותה של העירייה הרלבנטית.

למשרדינו הצלחות מרובות בטיפול בתביעות בגין נזקי גוף.

ביום 20.4.2020, התקבל פסק דין בתיק בו ניהלה עו"ד יפת כנגד עיריית ירושלים , ובו נדונה תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו לקטינה  עת שיחקה בקרוסלה בגינה ציבורית ורגלה השמאלית נתקעה בבורג משוחרר בקרוסלה.

 

בית המשפט קיבל את התביעה וקבע כי העירייה התרשלה בהותרת הברג המשוחרר בקרוסלה ולא פעלה לתיקון הקרוסלה ולחיזוק המתקנים בגינה הציבורית. בית המשפט חייב את העירייה לשלם לקטינה סכום פיצויים בסך כולל של 106,000 ₪ (לקטינה נותרה נכות צמיתה בשיעור 3% כפי שקבע מומחה בית המשפט).

לקבלת יעוץ ראשוני חינם השאר פרטים